KİŞİSEL BAĞIŞÇILAR

Sivil Toplum için Destek Vakfı bağışçıların ihtiyaçlarına göre çözümler üretmektedir. Kişisel ya da bir grup bağışçı olarak Türkiye’de güvenilir, şeffaf ve hesap verebilir sivil toplum kuruluşlarını desteklemek istiyorsanız aşağıdaki gibi destek olabiliriz.

​1. Düzenli olarak gelirinizin bir bölümünü sivil topluma aktarmak istiyorsunuz, ancak güvenilir bir sivil toplum kuruluşu bulmakta zorlanıyorsunuz:
Sivil Toplum için Destek Vakfı Hibe Fonuna düzenli ya da bir kerelik bağış yaparak sosyal etkisi yüksek çalışmalara destek olabilirsiniz. Böylece sizler gibi Türkiye’nin sorunlarına yönelik çözümler üreten ağın bir parçası olur, yerelde sosyal sorunlara çözümler üretenlerle tanışır, bağışlarıyla sivil toplumu destekleyen kişilerle ortak işler yapma imkanına sahip olursunuz.

​2. Bir sivil toplum kuruluşu buldunuz ancak bağışınızın doğru biçimde harcandığından emin olmak ve raporlarla bilgilenmek istiyorsunuz:
Vakfımız üzerinden bu STK’ya yapacağınız destek sonucu bağışınızın doğru yerlere harcanmasıyla ilgili izleme ve raporlama Sivil Toplum için Destek Vakfı tarafından yapılır.

3. Doğum günü, evlilik yıl dönümü gibi özel günlerinizde arkadaşlarınızın size hediye getirmesi yerine bir sivil toplum kuruluşuna bağış yapmalarını istiyorsunuz:
Bu özel gününüzü oluşturmanıza destek olur, uygun sivil toplum kuruluşunu sizin onayınızla bulur, bağış yapanlara teşekkür ve raporlama süreçlerini hayata geçiririz.

Bizlerle tanışmak ve ayrıntılı bilgi almak için:
kurumsal@siviltoplumdestek.org adresine bir e-posta atmanız yeterli olacaktır.